Hírek

2020. május 6.
ÁLLÁSLEHETŐSÉG - Marketing asszisztens

2020.05.06. | Horgász Hírek

ÁLLÁSLEHETŐSÉG – Marketing asszisztens

A tiszafüredi székhelyű Tisza-tavi Sporthorgász Közhasznú Nonprofit Kft. a Tisza-tavi horgászat népszerűsítéséhez 1 fő marketing asszisztenst keres.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

-marketing akciók szervezése, lebonyolítása
-hírlevelek, híranyagok készítése
-rendezvények szervezéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
-marketing statisztikák készítése (Google Analytics, Facebook, hírlevél)
-weboldal bejegyzések létrehozása, szerkesztése
-kapcsolattartás a jegyárusító bizományosokkal
-egyéb marketing tevékenységhez kapcsolódó anyagok összeállítása

Elvárások, előnyök:

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
-pontos, önálló munkavégzés
-Google Analytics és SEO ismeretek
-Wordpress ismerete
-elhivatottság a horgászat iránt
-B kategóriás jogosítvány
-német, angol nyelvtudás
-szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
-fényképezési ismeretek
-elsősorban Tiszafüredről és környékéről várjuk a jelentkezőket/p>

Amit kínálunk:

-napi 8 órás munkaidő (hétfőtől péntekig 8:00-16:30)
-alkalmazotti jogviszony
-egyéb juttatások
-stabil, hosszú távú munkalehetőség
-előrelépési lehetőség
-innovatív cég, dinamikusan fejlődő csapat

Szükséges végzettség:

-középiskola

Munkavégzés helye:

5350 Tiszafüred, 1442/50 hrsz. (Tiszafüred, Örvényi-morotva parti iroda)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát – fizetési igénye megjelölésével a hegedus.gabor@sporthorgasz.eu e-mail címre.