Elveszik a Tisza-tó horgászati hasznosítását a helyi önkormányzatoktól és a MOHOSZ kapja meg
Elveszik a Tisza-tó horgászati hasznosítását a helyi önkormányzatoktól és a MOHOSZ kapja meg.
A MOHOSZ a 2010 előtti időszakhoz hasonlóan, kirendeltségként kívánja működtetni a Tisza-tavi horgászatot.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.Elfogadom